zarabanie na nete

http://www.internetovypredaj.sk/index.php?o=241 .

IQ test

výdělek na internetu

reklamný system

Info-Mail.cz - český eReklamní systém

katalog firien

Internetovy katalog firiem InfoBank

dovolenky

www.weblight.cz Weblight.cz Weblight.cz

Biocalcium

BIOKALCIUM:

Zloženie: vápnik, oligosacharidy, odstredené sušené mlieko, fosfor, vitamín A, C, D, kakao, cukor, hydrogenovaný sójový olej, kukuričný sirup, kaseinát sodný, prírodná identická aróma, oxid kremničitý, mono a digliceridy, fosfolipidy, náhradné sladidlo ASPARTAM.

Popis: Tento produkt je výsledkom súčasnej modernej technológie. Je zostavený podľa špecifického receptu, obsahuje v koncentrovanej forme a vyváženom dávkovaní množstvo výživných látok, preto všestranne upevňuje zdravie človeka. Obsah kalcia v produkte je vysoký: na 100 g produktu pripadá 4000 mg kalcia. Využitím enzymolitickej technológie koeficient absorbovania organizmom dosahuje viac ako 90%. Surovinou na prípravu Biokalcia sú čerstvé kosti z hovädzieho dobytka a mnohé výživné látky. Vďaka vyspelej technológii bioinžinierstva (enzymolitickému spracovaniu) produkt obsahuje množstvo výživných látok, predovšetkým organický vápnik. Preto je produktom s ľahkým vstrebávaním. Obsah organického kalcia je vysoký, s optimálnym pomerom kalcia a fosforu, ktorý zabezpečuje vysokú stráviteľnosť vápnika. Produkt dodáva organizmu veľa zlúčením uhlíka, vitamínov a stopových prvkov. Dopĺňa dennú potrebu výživných látok, vyrovnáva nedostatok vápnika spôsobený obvykle nesprávnym nepravidelným režimom stravovania. Produkt je nízko kalorický, obsahuje málo tuku, neobsahuje cukry. Má príjemnú chuť, je aromatický, bude Vám chutiť. Všetky komponenty produktu sú prírodného pôvodu bez pridávania konzervačných látok.

Dávkovanie: 1 - 2x denne 1 vrecúško rozpustiť v teplej vode, môže sa pridať aj do kašovitej stravy, do tvarohu alebo jogurtu. Najvhodnejší čas na užívanie je od 17-19 hod, prípadne 21-23 hod. Nevhodné pre deti do 12 rokov !